Hakkımızda - Kanvas Tablo

750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!   750 TL ve Üzeri Alışvarişlerde Ücretsiz Kargo!  

Kanvas Tablo
Çağrı Merkezi
Hakkımızda

KanvasTablo.Net Biz Kimiz ?

Firmamız evine yeni dekorasyon katmak isteyen ve üğünlerde artık çiçek yerine daha çok tercih edilen kanvas tablo hizmeti sunuyor. Kişilere yeni yaşam tarzı belirlemek amacıyla yola çıkan firmamız onların güzel bir ev dekorasyonuna sahip olmalarını sağlıyor. Sektörün yeniliklerine ayak uyduran firmamız kişilerin zevklerine hitap edecek çok sayıda kanvas tabloyu uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Firmamıza ait Kanvas Tablo web sitemizde satışa sunduğumuz kanvas tablo paketleri, düğün tablo paketleri, gibi ürünler bulunuyor.

 

KANVAS TABLO

Kanvas tablo, üzerine baskı yapılan tuval bezinin daha önceden hazırlanmış ahşap çerçeveye gerilip, zımbalanmasıyla üretilen bir duvar dekorasyonu üründür. Modern duruşu ve istenildiği ebatlarda kolaylıkla üretilmesiyle her geçen kullanım alanları daha da genişlemektedir. Tablo etrafına çerçeve isteğe bağlı olarak yapılır. Kanvas tablolar tek ya da çok parçalı olarak kullanılabilir.

 

GÜVENLİ ÖDEME

Kanvas Tablolarımızdan satın alan müşterilerimiz web sayfamızdan güvenli ödeme yapabiliyorlar. Sayfamızdan ürün satın alan kişiler kredi kartlarına bankada kayıtlı olan cep telefonlarına gelen alışveriş onayı mesajını onaylayarak ürünlerimizi satın alabiliyorlar. Bu şekilde kredi kartlarından fazla çekim yapma ya da kart bilgilerinin kopyalanması gibi şeyler ortadan kalkıyor.

 

HIZLI TESLİMAT

Kanvas Tablo satış firması olarak web sayfamızdan Kanvas Tablo satın alan müşterilerimize anlaşmalı kargo şirketlerimiz aracılığıyla hızlı teslimat hizmeti veriyoruz. Bu sayede kişiler aldıkları kanvas tablo gibi ürünlere kısa süre içinde sahip olup evlerine düzenleyebiliyorlar.